Op vrijdag 22 november is het tussen 16:00 en 17:30 uur weer mogelijk de locatie en woningen van Nieuwe Rede te bezichtigen.
Er is volop gelegenheid om de groene, waterrijke locatie te ervaren. De woningen zijn bijna gereed voor oplevering en kunnen aan de binnen- en buitenzijde bezichtigd worden. Zo krijgt u een goed gevoel bij het wonen op deze unieke locatie.
De bouw loopt op zijn einde, er zijn nog enkele woningen beschikbaar en de eerste nieuwe bewoners hebben zelfs de sleutel al gekregen! Naar verwachting worden alle woningen nog voor het einde van 2024 opgeleverd.
Dit jaar kopen is dus begin volgend jaar al wonen!
Wij verwelkomen u graag op 22 november in Leimuiden.
Bent u die middag niet in de gelegenheid om het project te bezoeken? Neem dan contact op met Drieman Garantiemakelaars om een individuele bezichtiging in te plannen via nieuwbouw@drieman.nl of 0172-460808.
Praktische informatie
Datum: vrijdag 22 november van 16:00 tot 17:30 uur
Locatie: bouwlocatie Nieuwe Rede (navigeer op Polderlaan Leimuiden; aan het einde van de straat passeert u het hek en rijdt u naar boven waar u kunt parkeren)
Schoenen: de charme van nieuwbouw ervaart u op het bouwterrein, dus neem laarzen of stevige (oude) schoenen mee die een beetje vies mogen worden ;-)